Značkové oblečení, kvalitní obuv, second hand

Legíny jsou TOP

Posted in Dámské oblečení.

Legíny, kdo by tomu řekl, ale známe je již od dob středověku, akorát se jim říkalo nohavice. Rozfíl byl hlavně v tom, že “legíny” nosili  hlavně muži, a to jak ti neurození, tak i ti vznešení.Dámy začaly podobné oděvy nosit až v 19. století pod krinolíny. Oficiální součástí dámské módy se legíny staly až v 60. letech!

kvalitní legíny

Luxusní podprsenka Miracle Luna

Posted in Dámské oblečení.

Podprsenka, pro nás pány něco, co nás buď klame a nebo něco, co v nás probouzí čisté šílensví!

Ale odborně se jedná o část dámského oděvu, například spodního prádla nebo plavek a slouží k zahalení, zvýraznění nebo modelaci tvaru a velikosti prsů.

Dámské kabelky: Jak poznat originál od padělku?

Posted in Dámské oblečení.

Padělané kabelky se v dnešní době na první pohled dokonale podobají originálu. Při pohledu z blízka však pravost rozezná téměř každý. Například tím, že z oušek trčí nitky, pod logem se může objevit navíc kolečko z koženky nebo zip nedrží dost pevně. Častým nešvarem padělaných kabelek jsou uši a poutka ze syntetiky, které na rozdíl od originálních kožených nechytají patinu. Na co si tedy dát pozor při výběru pravé kabelky?

Jak předcházet křečovým žilám?

Posted in Dámské oblečení.

Věděli jste, že jedním z faktorů, které mají vliv na vznik křečových žil, je i nesprávně zvolený oděv či obuv? Pokud např. rádi nosíte upnuté kalhoty kolem stehen a lýtek, může se po delší době objevit napětí v nohou, brnění či křeče (často v noci).  Podobný vliv může mít i dlouhodobé nošení vysokých podpatků. Je tedy důležité předcházet vzniku křečových žil vhodně zvoleným oděvem a pohodlnou obuví. Jestliže vás čeká celý den v kanceláři, nebo naopak dlouhé cestování, kdy se nebudete mít možnost protáhnout, určitě zvolte volnější kalhoty, popř. sukni. Co se týká obuvi, bezvadné jsou třeba baleríny nebo pohodlné mokasíny.

Proč dát přednost samodržicím punčochám?

Posted in Dámské oblečení.

Je úžasné kolik vynálezů nám zjednodušuje život a my si to ani neuvědomujeme. Dřív neexistovaly žádné punčochy a dnes si můžete vybrat z různých druhů – jako samodržící, stahovací a podobně.

samodrzici punchochy

Samodržící punčochy

Tento typ punčoch se hodí pro sukně pod kolena, kdy není nutné mít celé punčochové kalhoty. Je to mnohem pohodlnější, protože si při každé návštěvě wc nemusíte sundávat celé punčochy. Nemusíte být celý den stažená a můžete si užívat pohodlí bez zbytečného svazování.

Užijte si druhou polovinu léta!

Posted in Dámské oblečení.

Léto už je sice pomalu na ústupu, ale to neznamená, že nemůžete vyrazit za teplem mimo ČR. 

Dovolená ve druhé polovině prázdnin je ideální, protože už není všude přelidněno, teploty nejsou nesnesitelné a spoustu letního zboží pořídíte ve slevách. Můžete si tak dopřát třeba plavky Panache, které jsou velmi kvalitní, a nyní je seženete za velmi příznivou cenu. K moři si nezapomeňte přibalit také opalovací krém a prášky na zažívací potíže. V exotičtějších zemích se často stává, že náš organismus nezvládne velký teplotní šok, nebo nezvyklé potraviny a dostihnou vás střevní potíže, v Egyptě přezdívané jako “faraonova pomsta”.

Jak chybují ženy při výběru spodního prádla?

Posted in Dámské oblečení.

Nejčastější chybou, které se ženy dopouštějí při nakupování prádla, je výběr špatné velikosti. Pokud tedy nevíte nebo si nejste jistá, zda vybíráte správnou velikost, tak zajdete do obchodu, kde prodávají spodní prádlo značkové, a můžete si být jistá, že obsluha vám ochotně a profesionálně poradí.

spodni pradlo znackoveDalší častou chybou je špatně zvolený střih. Každá žena je unikát a proto musí zvolit střih, který odpovídá tvaru a velikosti jejího poprsí.

Dalším přešlapem jsou rýsující se linie spodního prádla pod těsným oblečením. Dbejte na to, aby jste si pod takové oblečení oblékala jen bezešvé prádlo.