Značkové oblečení, kvalitní obuv, second hand

5 rad, jak dosáhnout svého

Posted in Dámské oblečení.

Chcete dosáhnout svého? A pořád se vám to nedaří? Máme 5 tipů co udělat, aby vám zobal z ruky!

Znáte to. Chcete dosáhnout svého – aby si vás všímal, abyste jeli na dovolenou apod. Ale jak ho donutit, aby vás poslouchal? Řiďte se našimi radami a uvidíte, že nakonec bude po vašem.

 

  1. Pořiďte si kvalitní luxusní prádlo. Nic vám nedodá sebevědomí tak, jak nová červená krajková podprsenka. Navíc luxusní prádlo opravdu dobře sedí, takže budete mít dvojnásobný sexappeal. Uvidíte, že sama se budete cítit smyslná, sexy a to ve vás probudí dračici. Sex stimuluje buňky štěstí. A na chlapy sex působí jako balzám. Po skvělém sexu vám slíbí a dovolí cokoliv. A vy si to užijete taky.
  2. Nechejte ho jít do hospody, koukat na fotbal nebo ať si zajdekámošem do fitka. Musí mít pocit, že má volnost. A taky že vám něco dluží a zasloužíte si být taky spokojená
  3. Začněte ho na své přání připravovat dopředu. Nejdřív to jenom naťukněte při rozhovoru, pak mu ukažte stránky, buďte nadšená a opakujte, že je to váš sen. Psychologie je mrcha.
  4. Uvařte mu to, co má rád. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. A jídlo působí na chlapy podobně jako fotbal nebo sex.
  5. Nechejte ho taky si vybrat jedno své přání. Buďte si prostě fifty fifty.