Značkové oblečení, kvalitní obuv, second hand

Jaké typy vratových systémů existují a který je nejlepší pro vás?

Posted in Příslušenství.

Průmyslová Hala, Toore, Sklad, Průmysl

Hledáte ty správná vrata pro váš podnik? Rozhodování není lehké a každé vratové systémy mají své výhody a nevýhody. V tomto průvodci jejich typy vám pomůžeme vybrat ty nejlepší pro vás.

Pro výběr těch správných vrat je potřeba zvážit následující - váš rozpočet, prostorové podmínky budovy a frekvenci otevírání vrat. Každá vrata mají své výhody a není vhodné podcenit jejich výběr.

Sekční dveře

Sekční dveře jsou typické tím, že nezabírají prostor kolem vratového otvoru, jelikož se rolují do nadvratového prostoru na koleje.
Mezi jejich výhody patří vysoká odolnost vůči vzduchu a vodě a jejich univerzálnost provedení. Můžete tedy velmi lehce provést úpravy, které se budou hodit do exteriéru budovy.

Průmyslová rolovací vrata

Stejně jako sekční dveře, díky rolovací schopnosti mají malé prostorové nároky a jsou jednoduché na ovládání a manipulaci.
Rolovací vrata se také dají pořídit ve variantě s mřížemi, které se často dodávají do obchodů v nákupních střediscích.

Rychloběžná rolovací fóliová vrata

Odnož průmyslových rolovacích vrat je varianta tvořená fólií, která velmi dobře udržuje teplotu prostoru a hodí se do interiéru. Často používané v prostředí s nutností čistoty a stálé teploty, ale zároveň rychlého průchodu mezi prostory.

Průmyslová ocelová skládací vrata

Ocelová skládací vrata jsou řešení na míru pro velké prostory. Jejich variabilita je podložena možností různých barevných provedení, možností zateplení pro dokonalou izolaci vůči úniku tepla a schopností vsazení vstupních dveří do samotných vrat.