Značkové oblečení, kvalitní obuv, second hand

Jak se správně starat o šperky?

Posted in Šperky.

Ať už si šperk koupíme sami, nebo ho od někoho dostaneme, chceme, aby nám vydržel co nejdéle krásně lesklý. Po pár letech nám ale naše drahé kousky přeci jen trochu zmatní, ušmudlají se a už nedělají takovou parádu. Víte, jak se správně starat o vaše nejen briliantové šperky tak, aby vypadaly stejně dobře, jako když jste si je přinesly poprvé domů z klenotnictví? Poradíme vám pár tipů, jak na to. 

Buďte sama sebou!

Posted in Šperky.

retroPamatujete si doby, kdy jste si jako malá zaplétala copy a do nich barevné stužky, většinou pastelových barev? Každá slečna se chtěla líbit a každá maminka chtěla mít malou parádnici. Někdy jsem ji nosila zapletenou, jindy jako čelenku, někdy jako mašli nebo jindy jsem jí obvázala celý culík. Někdy je si uvařit čaj a zavzpomínat na staré časy…

Vyrobte si originální šperk

Posted in Šperky.

dekorační drátkyVětšina žen se ráda zdobí. A proto milují šperky a doplňky jako brože, ozdůbky apod. A spousta z nich si potrpí na bižuterii. A proč si nevyrobit vlastní šperky podle svých představ? Pro začátečníky existují návody opravdu jednoduché, pak můžete přejít k pokročilejším a nakonec už nebudete žádný tutorial potřebovat. Ovšem k tomu všemu budete potřebovat nějaký materiál. Mezi základní výbavu patří korálky, dekorační drátky, stužky, kleště a samozřejmě základní komponenty jako karabinky, náušnicové háčky apod.