Značkové oblečení, kvalitní obuv, second hand

Proč dát přednost samodržicím punčochám?

Posted in Dámské oblečení.

Je úžasné kolik vynálezů nám zjednodušuje život a my si to ani neuvědomujeme. Dřív neexistovaly žádné punčochy a dnes si můžete vybrat z různých druhů – jako samodržící, stahovací a podobně.

samodrzici punchochy

Samodržící punčochy

Tento typ punčoch se hodí pro sukně pod kolena, kdy není nutné mít celé punčochové kalhoty. Je to mnohem pohodlnější, protože si při každé návštěvě wc nemusíte sundávat celé punčochy. Nemusíte být celý den stažená a můžete si užívat pohodlí bez zbytečného svazování.

Užijte si druhou polovinu léta!

Posted in Dámské oblečení.

Léto už je sice pomalu na ústupu, ale to neznamená, že nemůžete vyrazit za teplem mimo ČR. 

Dovolená ve druhé polovině prázdnin je ideální, protože už není všude přelidněno, teploty nejsou nesnesitelné a spoustu letního zboží pořídíte ve slevách. Můžete si tak dopřát třeba plavky Panache, které jsou velmi kvalitní, a nyní je seženete za velmi příznivou cenu. K moři si nezapomeňte přibalit také opalovací krém a prášky na zažívací potíže. V exotičtějších zemích se často stává, že náš organismus nezvládne velký teplotní šok, nebo nezvyklé potraviny a dostihnou vás střevní potíže, v Egyptě přezdívané jako “faraonova pomsta”.

Jak chybují ženy při výběru spodního prádla?

Posted in Dámské oblečení.

Nejčastější chybou, které se ženy dopouštějí při nakupování prádla, je výběr špatné velikosti. Pokud tedy nevíte nebo si nejste jistá, zda vybíráte správnou velikost, tak zajdete do obchodu, kde prodávají spodní prádlo značkové, a můžete si být jistá, že obsluha vám ochotně a profesionálně poradí.

spodni pradlo znackoveDalší častou chybou je špatně zvolený střih. Každá žena je unikát a proto musí zvolit střih, který odpovídá tvaru a velikosti jejího poprsí.

Dalším přešlapem jsou rýsující se linie spodního prádla pod těsným oblečením. Dbejte na to, aby jste si pod takové oblečení oblékala jen bezešvé prádlo.

Pánskou kabelku? Jedině ručně vyrobenou!

Posted in Pánské oblečení.

V době tabletů a netbooků, které se zmenšují a jsou nutností při cestování je zvýšená poptávka po taškách, které je ochrání před pády a nárazy. S tím pak úzce souvisí zvýšené nároky na kvalitu pánských kabelek. Ano, i pánové nosí kabelky a nejčastěji pak ty kožené. Proč je tomu tak a jaké jsou toho výhody? Čtěte dále!

Sportovní oblečení do posilky!

Posted in Pánské oblečení.

Oblečení do posilovny je v poslední době jednou z nejvyhledávanější součástí našeho šatníku. Spousta lidí totiž po vzoru slavných osobností a západních států chce žít zdravě, pravidelně se hýbat a udržovat tělo v kondici. S tím vším souvisí i oblečení do fitka, které by mělo být kvalitní, pohodlné a hlavně z funkčních materiálů. Vždy poznáte hned na první pohled, kdo teprve začíná a kdo je již zkušeným matadorem, a to hlavně díky oblečení. A v čem se jejich oblečení tolik odlišuje a jaké oblečení je do posilovny nejvhodnější? To zjistěte v tomto článku!

Push up podprsenky, proč ne?

Posted in Dámské oblečení.

Push up podprsenky se staly takovou poslední záchranou pro ženy, které se nedokáží vyrovnat se svým menším poprsím. Je zvláštní, že žádné komplimenty nejsou schopny ženě zvednout sebevědomí tolik, jako to dokáže silikonová výplň v push up podprsenkách. Ale proč ne, dělejte všechno, abyste se cítily lépe.

push up podprsenky

5 rad, jak dosáhnout svého

Posted in Dámské oblečení.

Chcete dosáhnout svého? A pořád se vám to nedaří? Máme 5 tipů co udělat, aby vám zobal z ruky!

Znáte to. Chcete dosáhnout svého – aby si vás všímal, abyste jeli na dovolenou apod. Ale jak ho donutit, aby vás poslouchal? Řiďte se našimi radami a uvidíte, že nakonec bude po vašem.

 

Co do fitness centra

Posted in Pánské oblečení.

Jste-li začátečník, nepotřebujete oblečení do posilovny určené pro profesionální sportovce nebo poslední výstřelky módy. Základní výbavou pro začínajícího sportovce je prosté a čisté fitness oblečení, ve kterém se cítí pohodlně. Samozřejmostí je očištěná uzavřená obuv určená pro sport (vhodné jsou boty se světlou podrážkou), tzn. žádné sandály nebo polobotky. A nezapomeňte také na čisté ponožky (pro sport ideálně bílé). Pokud chcete částečnou kvalitu za přijatelnou cenu, můžete si odzkoušet základní termoprádlo z outletů. Za týden zjistíte, jestli Vaše tělo potí dostatečné množství tuků a může Vám to pomoci hubnout. Pokud chcete spíše nabrat svalovou hmotu, termoprádlo není vůbec nutné. Nedoporučuje se však oblečení z vietnamských tržnic.