Značkové oblečení, kvalitní obuv, second hand

Udělejte si dovolenou snů - nabízíme plavky ve všech velikostech

Posted in Dámské oblečení.

Nejezdíte na dovolenou k moři proto, že na sebe nemůžete sehnat adekvátní plavky ve vaší velikosti? Máte jedinečnou možnost si letos své přání splnit a podívat všude tam, kam chcete. Plavky ve všech velikostech jsou k dostání na e-shopu Fashion Intimate. Plavky XXL , které mimo jiné nabízíme jako jedni z mála až do velikostí 90J můžete objednávat z pohodlí domova a bez problémů.

 

Kam pro oblek na míru?

Posted in Pánské oblečení.

Nechcete ve společnosti vypadat jako klauni a rozhodli jste se začít reprezentovat sebe, svůj životní styl a myšlení? Není snadnější cesta, než si nechat vyrobit oblek šitý na míru. Na rozdíl od základních rozměrů Vám oblek padne na tělo úplně jinak a vytvoří úplně jinou vizáž pro celé tělo. Firma Windsors Vám vyhoví v téměř jakékoliv představě, jakémukoliv stylu a příjemně překvapí osobitým přístupem ke každému zákazníkovi. Získejte si více informací o této firmě a udělejte se ještě elegantnějším, než skutečně jste!

Luxusní krejčovství

Posted in Pánské oblečení.

Znakem pravého gentlemana je dobře padnoucí oblek. Takový, který mu dokonale sedí, dokresluje postavu, není nikde pomačkaný a lze z něj poznat, že je kvalitní. Takový oblek může najít v běžné konfekci, avšak mnohem časteji se obrátí na luxusní krejčovství.
Tam změří všechny potřebné délky, zjistí údaje tak, aby mohli vytvořit přesnou kopii vás přímo z určeného materiálu. Taková luxusní krejčovství pak nabízí mnoho druhů materiálů a látek, ze kterých můžete vybírat to, co je pro vás nejpříjemnější a nejpohodlnější.
V luxusních krejčovstvích se o vás postarají tak, že budete jako v bavlnce a budete odcházet jako nový člověk ve skvěle padnoucím obleku.

Síla obleku

Posted in Pánské oblečení.

Několik desítek let zpátky bylo naprosto přirozené, aby se dospělí muži oblékali do tradičních obleků a kdykoliv šli do společnosti, vypadali solidně. Dnešní móda povoluje takřka vše, co se dá z látek vyrobit a někdy budí až dojem "bezdomovecké módy". Co jsem si měl možnost všimnout, starší generace vůbec nedbala na konkrétní detaily obleků, které jediné dělaly celkovou vizáž unikátní. Začalo to velikostí obleku. Když Vám oblek vlaje na těle a neladí s košilí, je úplně jedno, kolik jste do něj investovali :-). Obleky na míru jsou samozřejmostí pro ty, kteří buď využívají svoji image pro dokončení obchodů, nebo prostě jen chtějí vypadat na úrovni.