Značkové oblečení, kvalitní obuv, second hand

Buďte sama sebou!

Posted in Šperky.

retroPamatujete si doby, kdy jste si jako malá zaplétala copy a do nich barevné stužky, většinou pastelových barev? Každá slečna se chtěla líbit a každá maminka chtěla mít malou parádnici. Někdy jsem ji nosila zapletenou, jindy jako čelenku, někdy jako mašli nebo jindy jsem jí obvázala celý culík. Někdy je si uvařit čaj a zavzpomínat na staré časy…

Snídaně je základ dne

Posted in Vaření.

Pokud jste začali pravidelně snídat cereálie, ovesné vločky nebo müsli, stane se pro vás snídaně závislost. Budete se na ni těšit a experimentovat, jak si je připravit zase trošku jinak.
Zkoušeli jste si udělat třeba palačinky s ovesnými vločkami? Snídaně je základ dne, a protože ji stihnete do večera spálit, můžete si dovolit jíst sladké a klidně i ve větším množství. Na snídani se rozhodně neomezujte.

cereálie

Vyrobte si originální šperk

Posted in Šperky.

dekorační drátkyVětšina žen se ráda zdobí. A proto milují šperky a doplňky jako brože, ozdůbky apod. A spousta z nich si potrpí na bižuterii. A proč si nevyrobit vlastní šperky podle svých představ? Pro začátečníky existují návody opravdu jednoduché, pak můžete přejít k pokročilejším a nakonec už nebudete žádný tutorial potřebovat. Ovšem k tomu všemu budete potřebovat nějaký materiál. Mezi základní výbavu patří korálky, dekorační drátky, stužky, kleště a samozřejmě základní komponenty jako karabinky, náušnicové háčky apod.

Udělejte si radost - zasloužíte si to

Posted in Dámské oblečení.

luxusní prádloSpeciální příležitost si zasluhuje speciální prádlo. Ano, takové spodní prádlo se nekupuje na běžné nošení, ale do luxusního prádla se oblékáte pouze ve významný den. Většinou patří do vyšší cenové relace a neslouží ke schovávání pod oblečení. Většinou máte někoho, komu se v něm chcete ukazovat, a pomohou vám nažhavit se na chvilku vášně.

Dámské kabelky

Posted in Příslušenství.

Dámské kabelky můžeme rozdělit do mnoha typů mezi něž patří business kabelky, dámské kabelky do ruky, psaníčka, sportovní kabelky a mnoho dalších typů. Nejoblíbenější dámské kabelky jsou stále praktické kabelky s popruhem přes rameno, které však pomalu vytlačují kabelky s úchytem do ruky. Tento módní doplněk je vlastně výdobytkem doby, jež byl nutností s nástupem šatů, kdy postrádaly kapsy a neměli tak kde přechovávat své cennosti na plesech. Kabelky jsou dnes často využívány jako zavazadla a žádná dáma se bez nich neobejde.

Nakup luxusní spodní prádlo

Posted in Dámské oblečení.

Každou ženu potěší, když si jednou za čas může koupit něco hezkého na sebe. Jednou z možností, jak si udělat radost, je nákup luxusního spodního prádla. Pokud žena požaduje, aby bylo spodní prádlo značkové, je tu mnoho míst, kde může nakupovat a mnoho značek, ze kterých může vybírat. Spodní prádlo je totiž k dostání nejen v kamenných obchodech, ale také na internetu.